Novinka Akcia

Kovový stojan na 2 koše, v 30 cm | APS, Industrial

33208


 • 41,58 € s DPH 34,65 € bez DPH 37,42 € s DPH 31,19 € bez DPH

  Najnižšia cena za 30 dní pred zľavou:

  37,42 € s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovne

  Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 290 mm
šírka/hĺbka 195 mm
výška 300 mm
materiál: smaltovaná oceľ
farba: čierna
tvar: okrúhly

Kovový stojan na 2 koše, v 30 cm | APS, Industrial - Popis produktu

Kovový stojan na 2 okrúhle koše alebo taniere s priemerom 27 cm (vnútorný priemer 18 cm). Stojan má protišmykové nožičky. Je možné ju použiť na bufetoch, v reštauráciách, pri cateringu aj pri rodinných stretnutiach. Ideálne na podávanie čerstvého ovocia, chleba alebo rôznych príloh. K stojanu sa hodí veka s indexmi: 11051, 11052.

Kovový stojan na 2 koše, v 30 cm | APS, Industrial - Recenzie zákazníkov

Kovový stojan na 2 koše, v 30 cm | APS, Industrial - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Kovový stojan na 2 koše, v 30 cm | APS, Industrial - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím