Akcia

Pultová mraznička s preskleným vekom 307 l | VESTFROST, IKG 405

IKG-405


  • 699,99 € s DPH 578,50 € bez DPH 664,99 € s DPH 549,58 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 7 dní. Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 1260 mm
Šírka 600 mm
výška 910 mm
objem 307 l
min. teplota -18 °C
max. teplota -27 °C
príkon 0.3 kW
napätie: 230 V
počet košov 5 ks
typ dverí: posuvné
presklené dvere: Áno
materiál: lakovaná oceľ
rozmrazovanie: automatyczne
farba: biela

Popis a informácie

Pultová mraznička s preskleným vekom 394 l, rovným. Termostat, digitálny ukazovateľ teploty. Kontrolka zapnutia do eletrickej siete. Zámok, kolieska, chladivo: R 134a. Digitálny alebo solárny teplomer. Prevádzková teplota od -18 do -27°C. Na objednávku: koše.

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.