Pultová mraznička s preskleným oblým vekom 650 l | BYFAL, ARO 705

ARO-705


  • 935,07 € s DPH 772,79 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 7 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 2000 mm
Šírka 683 mm
výška 870 mm
objem 650 l
min. teplota -18 °C
max. teplota -22 °C
príkon 0.25 kW
napätie: 230 V
počet košov 7 ks
typ dverí: posuvné
presklené dvere: Áno
materiál: lakovaná oceľ
rozmrazovanie: automatyczne
farba: biela

Pultová mraznička s preskleným oblým vekom 650 l | BYFAL, ARO 705 - Popis produktu

Pultová mraznička s posuvným preskleným oblým vekom 650 l. Statická verzia, vstavaný agregát. Termostat, kolieska zámok. Manuálne rozmrazovanie. Opláštenie biele, vnútri Alu. Okraj biely, červený, modrý. Chladivo: R 134a. Prevádzková teplota od -18 do -22°C. Na objednávku: farebný okraj, digitálny ukazovateľ teploty, uzamykanie na diaľkové ovládanie s akustickým signálom.

Pultová mraznička s preskleným oblým vekom 650 l | BYFAL, ARO 705 - Recenzie zákazníkov

Pultová mraznička s preskleným oblým vekom 650 l | BYFAL, ARO 705 - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Pultová mraznička s preskleným oblým vekom 650 l | BYFAL, ARO 705 - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Pultová mraznička s preskleným oblým vekom 650 l | BYFAL, ARO 705

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.