Mraznička na alkohol a mrazené produkty 32 L | BARTSCHER, TKS32

700078


  • 319,65 € s DPH 264,17 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 14 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 472 mm
Šírka 450 mm
výška 492 mm
objem 32 l
min. teplota -25 °C
max. teplota -15 °C
príkon 0.06 kW
napätie: 230 V

Mraznička na alkohol a mrazené produkty 32 L | BARTSCHER, TKS32 - Popis produktu

Mraznička na destiláty, objem 8 fľašiek (0,7l) stojacich a 3 fľaše (0,7l) ležmo. Objem brutto 32l. Statické chladenie, chladivo R600a, teplotný rozsah -15 až -25°C.

Mraznička na alkohol a mrazené produkty 32 L | BARTSCHER, TKS32 - Recenzie zákazníkov

Mraznička na alkohol a mrazené produkty 32 L | BARTSCHER, TKS32 - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Mraznička na alkohol a mrazené produkty 32 L | BARTSCHER, TKS32 - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.