Mraziaca truhla, veko z nerezu 390 l | STALGAST, 883390

883390


  • 758,58 € s DPH 626,93 € bez DPH 682,73 € s DPH 564,24 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 5 dní. Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 1331 mm
Šírka 701 mm
výška 830 mm
objem 390 l
min. teplota -18 °C
príkon 0.25 kW
napätie: 230 V
počet košov 1 ks
typ dverí: krídlové
presklené dvere: Nie
materiál: nerezová oceľ, lakovaná oceľ
rozmrazovanie: ręczne
farba: nerez (inox), biela

Popis a informácie

Biela mraziaca truhla 390 l s nerezovým vekom a silnou tepelnou izoláciou je vybavená elektronickým ukazateľom teploty, reguláciou teploty a jedným košom. Manuálne rozmrazovanie.

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.