Misa na šalát 385 ml | LUMINARC, Empilable

DAJAR-02023


  • 0,86 € s DPH 0,71 € bez DPH 0,77 € s DPH 0,64 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 14 dní. Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom.

Informace

objem 0.385 l
materiál: sklo
farba: priehľadná
cena za: kus

Popis a informácie

Misa na šalát 0,385 l. Najpopulárnejšie a najviac praktické misky na šalát značky Luminarc. Možnosť stohovania,veľmi široká ponúka : misa na šalát 35 l až misa na šalát 6000 l. Tovar predajný iba po 6 ks. Uvedená cena za 1 ks.

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Vhodné pre

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.