Silikónová podložka embosovaná 60x40 cm – bodky 3 cm | SILIKOMART, Tapis Relief 02

70.617.00.0098


  • 54,72 € s DPH 45,23 € bez DPH 52,53 € s DPH 43,42 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom.

Informace

materiál: silikón

Silikónová podložka embosovaná 60x40 cm – bodky 3 cm | SILIKOMART, Tapis Relief 02 - Popis produktu

Cukrárska silikónová podložka so vzorom –60×40 cm, vzor Pois *, ktorú vyrába talianska firma Silikomart je určená na pečenie piškótových ciest, korpusov alebo k tvarovaniu čokolády a iných surovín. Tento výrobok ocení hlavne každý tvorivý cukrár, ale bude vhod tiež v pekárni, cukrárenskej výrobni, reštaurácii, hotely, kaviarni či cateringovej firme. *Silikónová podložka so vzorom 70.617.00.0098 je vyrobená z prvotriedneho materiálu, čo zaručuje tie najlepšie výsledky, rýchlu výrobu a jednoduché skladovanie. Garancia odolnosti je od -60°C do +230°C.

Silikónová podložka embosovaná 60x40 cm – bodky 3 cm | SILIKOMART, Tapis Relief 02 - Recenzie zákazníkov

Silikónová podložka embosovaná 60x40 cm – bodky 3 cm | SILIKOMART, Tapis Relief 02 - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Silikónová podložka embosovaná 60x40 cm – bodky 3 cm | SILIKOMART, Tapis Relief 02 - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.