Akcia

Sada na výrobu nanukov, dezertov a chuťoviek na drievku | SILIKOMART, L'italiano

25.365.99.0065


  • 95,16 € s DPH 78,65 € bez DPH 91,35 € s DPH 75,50 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 48 hodín Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom. Množství na skladě: 1 ks nebo více

Informace

materiál: plast, silikón
farba: zelená, modrá
cena za: sadu
povrch: saténový
náter: žiadny

Sada na výrobu nanukov, dezertov a chuťoviek na drievku | SILIKOMART, L'italiano - Popis produktu

Sada na výrobu nanukov, dezertov a chuťoviek na drievku zo série L’italiano, vyrába talianská firma SILIKOMART. Patentovaný systém na vytvorenie 6 zmrzlinových dezertov, sorbetov či chuťoviek na drievku s dvoma príchuťami naraz. Týmto dômyselým zpôsobom sa dajú vytvoriť produkty, ktoré sa vyrábajú vo veľkých továrňach na zmrzlinu, napríklad doma, v reštauráciách, cukrárňach atď. Forma na vytvorenie nanukov na drievku s dvoma príchuťami 25.365.99.0065 je vyrobená z plastu a silikónu, čo zaručuje hladký a krátký priebeh výroby. Veľmi jednoduché skladovanie a záruka odolnosti až do -60°C. Vhodné pre umývačky riadu. Silikónové časti je možné využiť aj v rúre. Sada obsahuje tiež 100 drievok.

Sada na výrobu nanukov, dezertov a chuťoviek na drievku | SILIKOMART, L'italiano - Recenzie zákazníkov

Sada na výrobu nanukov, dezertov a chuťoviek na drievku | SILIKOMART, L'italiano - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Sada na výrobu nanukov, dezertov a chuťoviek na drievku | SILIKOMART, L'italiano - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Sada na výrobu nanukov, dezertov a chuťoviek na drievku | SILIKOMART, L'italiano

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.