Novinka Akcia

Forma na tabuľku čokolády SF146 XMAS CHOCO TAGS – vianoce | SILIKOMART, Celebration

36.146.00.0060


  • 10,75 € s DPH 8,88 € bez DPH 10,32 € s DPH 8,53 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 48 hodín Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom. Množství na skladě: 1 ks nebo více

Informace

výška 6.8 mm
počet segmentov 16 ks
materiál: silikón
rozmery cukroviniek: 59x29 mm

Popis a informácie

Silikónová forma na múčniky a dezerty 16 ks, vianočné tvary Xmas Choco Tags vyrába talianska firma SILIKOMART v sérii Celebration. Rozmery 59×29×6,8 mm, celkový objem formy je 129 ml a vytvorí 16 dezertov. Unikátny tvar vianočných stromčekov, snehuliakov, sobov a srdiečok vytvorí prekrásny efekt, ktorý bude nezabudnuteľný. Forma sa skvele hodí k výrobe dezertov na Vianoce, ako prekvapenie pre Santa Clausa, honosné bankety, detské oslavy, rodinné stretnutia a tiež pre domáce využitie. Ideálne na využitie v rôznych gastronomických prevádzkach, cukrárskych manufaktúrach či výrobných, kaviarenských, reštauračných a cateringových firmách. Vhodná do mrazničky i do pečúcej trúby. Forma na múčniky a dezerty 36.146.00.0060 je vyrobená z prvotriednych materiálov, čo zaručuje tie najlepšie výsledky, rýchlu výrobu a jednoduché skladovanie. Garancia odolnosti je od -60°C do +230°C.

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.