Novinka Akcia

Forma na tabuľku čokolády SF146 XMAS CHOCO TAGS – vianoce | SILIKOMART, Celebration

36.146.00.0060


  • 9,63 € s DPH 8,02 € bez DPH 9,25 € s DPH 7,70 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

výška 6.8 mm
počet segmentov 16 ks
materiál: silikón
rozmery cukroviniek: 59x29 mm

Forma na tabuľku čokolády SF146 XMAS CHOCO TAGS – vianoce | SILIKOMART, Celebration - Popis produktu

Silikónová forma na múčniky a dezerty 16 ks, vianočné tvary Xmas Choco Tags vyrába talianska firma SILIKOMART v sérii Celebration. Rozmery 59×29×6,8 mm, celkový objem formy je 129 ml a vytvorí 16 dezertov. Unikátny tvar vianočných stromčekov, snehuliakov, sobov a srdiečok vytvorí prekrásny efekt, ktorý bude nezabudnuteľný. Forma sa skvele hodí k výrobe dezertov na Vianoce, ako prekvapenie pre Santa Clausa, honosné bankety, detské oslavy, rodinné stretnutia a tiež pre domáce využitie. Ideálne na využitie v rôznych gastronomických prevádzkach, cukrárskych manufaktúrach či výrobných, kaviarenských, reštauračných a cateringových firmách. Vhodná do mrazničky i do pečúcej trúby. Forma na múčniky a dezerty 36.146.00.0060 je vyrobená z prvotriednych materiálov, čo zaručuje tie najlepšie výsledky, rýchlu výrobu a jednoduché skladovanie. Garancia odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na tabuľku čokolády SF146 XMAS CHOCO TAGS – vianoce | SILIKOMART, Celebration - Recenzie zákazníkov

Forma na tabuľku čokolády SF146 XMAS CHOCO TAGS – vianoce | SILIKOMART, Celebration - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na tabuľku čokolády SF146 XMAS CHOCO TAGS – vianoce | SILIKOMART, Celebration - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Forma na tabuľku čokolády SF146 XMAS CHOCO TAGS – vianoce | SILIKOMART, Celebration

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.