Novinka Akcia

Forma na náplň pre nanuky na drievku | SILIKOMART, Insider

30.066.00.0065


  • 9,14 € s DPH 7,56 € bez DPH 8,77 € s DPH 7,26 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 200 mm
Šírka 157 mm
výška 13 mm
počet segmentov 5 ks
materiál: silikón

Popis a informácie

Silikonová forma pre ručnú výrobu náplní do klasických nanukov na drievku s rozmermi 200×157×13 mm, vyrába talianská firma SILIKOMART. Patentovaný systém k pohodlnému vytvoreniu 5 náplní v tvare zkoseného valca, dlhého 157 mm. Vhodné pre výrobu nanukov a dezertov na drievku a tiež pre výrobu čokoládových tabuliek a zákuskov. Ideálne pre domácnosť, jedálne, cukrárne, kaviarne, cateringové firmy, švédské stoly a tiež pre firmy vyrábajúce zmrzliny a netypické chuťovky vo veľkej miere. Tato forma na náplne do nanukov 30.066.00.0065 je vhodná do umývačky riadu. Forma je vyrobená zo silikónu, čo zaručuje hladký a krátký priebeh výroby. Veľmi jednoduché skladovanie a záruka odolnosti od -60°C do 230°C.

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.