Forma na nanuky a chuťovky na drievku | SILIKOMART, Gel04M Mini Tango

25.334.87.0060


  • 42,35 € s DPH 35,00 € bez DPH 40,66 € s DPH 33,60 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 48 hodín Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom. Množství na skladě: 3 ks nebo více

Informace

výška 22 mm
počet segmentov 16 ks
materiál: silikón
rozmery cukroviniek: 67x32 mm
náter: žiadny
povrch: saténový
počet v sade 2 ks
cena za: sadu

Forma na nanuky a chuťovky na drievku | SILIKOMART, Gel04M Mini Tango - Popis produktu

Sadu na ručnú výrobu nanukov, cukrovinek a chuťoviek na drievku v tvare špirály s rozmermi 67×32×22 mm a obsahom 45 ml, vyrába talianská firma SILIKOMART v sérii SteccoFlex. Patentovaný spôsob ako jednoducho a pohodlne vytvoriť 6 ks zmrzlinových dezertov, sorbetov či chuťoviek na drievku v tvare srdca. Ideálne pre domácnosť, jedálne, cukrárne, kaviarne, cateringové firmy, švédské stoly a tiež pre firmy vyrábajúce zmrzliny a netypické chuťovky vo veľkej miere. Jediný faktor obmedzujúci použitie formy na vytváranie nanukov a chuťoviek na drievku 25.333.87.0060 je nedostatok kreativity – ide napríklad použiť k vytvorieniu chuťovky zo sušenej šunky a hľuzoviek. Forma je vyrobená z plastu a silikónu, čo zaručuje hladký a krátký priebeh výroby. Veľmi jednoduché skladovanie a záruka odolnosti až do -60°C. Vhodné pre umývačky riadu. silikónové časti je možné využiť aj v rúre. Sada obsahuje tiež 100 drievok.

Forma na nanuky a chuťovky na drievku | SILIKOMART, Gel04M Mini Tango - Recenzie zákazníkov

Forma na nanuky a chuťovky na drievku | SILIKOMART, Gel04M Mini Tango - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na nanuky a chuťovky na drievku | SILIKOMART, Gel04M Mini Tango - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.