Forma na chuťovky a nanuky | SILIKOMART, Mini Bar

25.372.87.0065


  • 30,25 € s DPH 25,00 € bez DPH 29,04 € s DPH 24,00 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 48 hodín Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom. Množství na skladě: 3 ks nebo více

Informace

výška 20 mm
počet segmentov 10 ks
materiál: silikón
rozmery cukroviniek: 60x20 mm
náter: žiadny
povrch: saténový
počet v sade 2 ks
cena za: sadu

Forma na chuťovky a nanuky | SILIKOMART, Mini Bar - Popis produktu

Formu na ručnú výrobu nanukov, cukroviniek a chuťoviek na drievku Mini Cube s rozmermi 60×20×20 mm a obsahom 24 ml, vyrába talianská firma SILIKOMART v sérii MiniStick. Hodí sa na vytvorenie 10 ks zmrzlinových dezertov, sorbetov alebo chuťoviek na drievku v tvare hranola. Ideálne pre domácnosť, jedálne, cukrárne, kaviarne, cateringové firmy, švédské stoly a tiež pre firmy vyrábajúce zmrzliny a netypické chuťovky vo veľkej miere. Jediný faktor obmedzujúci použitie formy na vytváranie nanukov a chuťoviek na drievku 25.371.87.0065 je nedostatok kreativity – ide napríklad použiť k vytvorieniu želatínových tyčiniek z papriky. Forma je vyrobená z plastu a silikónu, čo zaručuje hladký a krátký priebeh výroby. Veľmi jednoduché skladovanie a záruka odolnosti až do -60°C. Vhodné pre umývačky riadu. silikónové časti je možné využiť aj v rúre. Sada obsahuje tiež 50 drievok.

Forma na chuťovky a nanuky | SILIKOMART, Mini Bar - Recenzie zákazníkov

Forma na chuťovky a nanuky | SILIKOMART, Mini Bar - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na chuťovky a nanuky | SILIKOMART, Mini Bar - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.