Sada na girolle ø 220 mm | APS, 50002

50002


  • 23,23 € s DPH 19,20 € bez DPH 18,58 € s DPH 15,36 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom.

Informace

výška 100 mm
priemer 220 mm
materiál: nerezová oceľ, drevo, plast
farba: nerez (inox), priehľadná, prírodná
vrátane pokrievky: Áno
tvar: okrúhly
cena za: sadu
trieda nerezovej ocele: 18/0
povrch: saténový

Popis a informácie

Sada sa skladá z odolného dreveného podstavca s čapom uprostred dosky, vyrobený z nerezovej ocele a plastového veka. Sada se používa k expozícií a krájaniu syra (Têtê-de-Moine) alebo čokolády. Dekoratívne balenie.

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.