Sada na girolle ø 220 mm | APS, 50002

50002


  • 28,08 € s DPH 23,40 € bez DPH 25,27 € s DPH 21,06 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

výška 100 mm
priemer 220 mm
materiál: nerezová oceľ, drevo, plast
farba: nerez (inox), priehľadná, prírodná
vrátane pokrievky: Áno
tvar: okrúhly
cena za: sadu
trieda nerezovej ocele: 18/0
povrch: saténový

Sada na girolle ø 220 mm | APS, 50002 - Popis produktu

Sada sa skladá z odolného dreveného podstavca s čapom uprostred dosky, vyrobený z nerezovej ocele a plastového veka. Sada se používa k expozícií a krájaniu syra (Têtê-de-Moine) alebo čokolády. Dekoratívne balenie.

Sada na girolle ø 220 mm | APS, 50002 - Recenzie zákazníkov

Sada na girolle ø 220 mm | APS, 50002 - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Sada na girolle ø 220 mm | APS, 50002 - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím