Akcia

Sada príborov - 24 ks | AMBITION, Verona

89564


  • 34,55 € s DPH 28,56 € bez DPH 31,10 € s DPH 25,70 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 14 dní. Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom.

Informace

materiál: nerezová oceľ
farba: nerez (inox)
počet v sade 24 ks
cena za: sadu
trieda nerezovej ocele: 18/10

Popis a informácie

Sada príborov – 24 ks. VERONA – tradičná línia príborov vyrobená z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele 18/8, ktoré sa ideálne hodí ku klasickému stolu. Zaguľatený tvar a jemné zdobenie. Sada VERONA 24-dílná z nehrdzavejúcej ocele 18/10 (nôž 13/0) sa skládá:

  • 6 x nôž
  • 6 x lyžice
  • 6 x vidlička
  • 6 x čajová lyžička
V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.