Sada zelených smaltovaných hrncov 6 dielov | AMBITION, Calipso

65353


 • 49,32 € s DPH 40,76 € bez DPH 44,39 € s DPH 36,69 € bez DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovne

  Zásielka do 14 dní. Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom.

Informace

materiál: lakovaná oceľ
farba: zelená
počet v sade 6 ks
cena za: sadu

Sada zelených smaltovaných hrncov 6 dielov | AMBITION, Calipso - Popis produktu

Sada zelených smaltovaných hrncov 6 dielov. Značka Ambition je pozoruhodným riešením pre kuchyňu a jedáleň. Po veľa rokov, táto značka vychádza v ústrety rôznemu vkusu zákazníkov. Poskytuje to, čo je nevyhnutné v každej domácnosti – sofistikovaný riad rôzneho druhu, príbory, hrnce, varné konvice, panvy a iné kuchynské doplňky. V širokom výberu produktov si každý nájde niečo pre seba. Ambition je synonymom krásy a elegancie. Jeho najsilnejšou časťou je dobový duch, originálny dizajn a široký výber. Medzi produktmi nájdete modernú líniu, odvážný štýl, vždy elegantný a klasický. Tyto výrobky sú vyrábané s dôrazom na každý detail, za použití len tých najlepších materiálov. Smaltované hrnce Calipso sú zárukou najvyššej kvality a zaistí zdravé a chutné varenie vašich obľúbených jedál. Výhody smaltu: Smalt má antialergické vlastnosti, je dokonale hladký a neporézný, a tým odolný voči usadzovaní nečistot a baktérií. Veľmi ľahko sa čistí. Smaltovaný riad je vyrobený z prírodných surovín, takže pokrmy si zachovávajú pravú chuť, všetky živiny, vitamíny a minerály. Pri použitií smaltovaného povlaku nepredukuje žiadne škodlivé látky. Vhodný pre osoby s alergiou na nikl. Hrnce sú vhodné pre všetky typy sporákov,vrátane indukcie. Sada obsahuje:

 • 1 x hrniec 18 × 12cm s pokrievkou
 • 1 x hrniec 20 × 13,5cm s pokrievkou
 • 1 x hrniec 22 × 15cm s pokrievkou

Sada zelených smaltovaných hrncov 6 dielov | AMBITION, Calipso - Recenzie zákazníkov

Sada zelených smaltovaných hrncov 6 dielov | AMBITION, Calipso - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Sada zelených smaltovaných hrncov 6 dielov | AMBITION, Calipso - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.