Akcia

Sada keramických hrncov červená 8-dielov | AMBITION, Fusion fresh

34235


 • 66,15 € s DPH 54,67 € bez DPH 59,54 € s DPH 49,20 € bez DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovne

  Zásielka do 14 dní. Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom.

Informace

materiál: lakovaná oceľ
farba: červená
počet v sade 8 ks
cena za: sadu

Sada keramických hrncov červená 8-dielov | AMBITION, Fusion fresh - Popis produktu

Sada keramických hrncov, červená 8-dielov Fresh Fusion collection – urobí vašu kuchyňu alebo jedálenský kút výnimočný. Fresh Fusion – neobmedzené možnosti pre vytváranie individuálneho usporiadania interiéru. A to všetko len vďaka širokej škále starostlivo vybraných produktov, vo 4 veľmi módnych,exotických farbách: limetka, sýta červená, krémová a bronzová. Farby Fusion Fresh sa dokonale dopĺňajú. Hrnce Fusion Fresh s keramickým povrchom, sú ozajstnou revolúciou v kuchyňi. Jedinečné vlastnosti povlaku v kombinácii s živými, exotickými farbami, poskytnú nové kulinárske zážitky a inšpiráciu ku experimentovaniu s príchuťami a vôňami. Vysoko kvalitný hliníkový skelet vedie dobre teplo. Hrniec sa rýchlo a rovnomerne zahrieva, čo vám umožní variť s minimálnym množstvom elektriny alebo plynu. Môžu byť použité na akýkoľvek typ sporákov, vrátane indukčnej dosky. Sú vybavené ergonomickými rukoväťmi a úchytmi typu Soft Touch. Sada sa skládá:

 • 1 x hrniec s pokrievkou – priemer: 16cm, výška: 8cm, objem: 1,2 l
 • 1 x hrniec s pokrievkou – priemer: 20cm, výška 8cm, objem: 2 l
 • 1 x hrniec s pokrievkou – priemer: 24cm, výška 8cm, objem: 3,7 l
 • 1 x rajnica s pokrievkou – priemer: 16cm, výška 8cm, objem: 1,2 l

Sada keramických hrncov červená 8-dielov | AMBITION, Fusion fresh - Recenzie zákazníkov

Sada keramických hrncov červená 8-dielov | AMBITION, Fusion fresh - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Sada keramických hrncov červená 8-dielov | AMBITION, Fusion fresh - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Sada keramických hrncov červená 8-dielov | AMBITION, Fusion fresh

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.