Novinka Akcia

Melamínová miska na podávanie občerstvenia, priemer 28 cm | APS, Padella

85151


 • 28,98 € s DPH 24,15 € bez DPH 26,08 € s DPH 21,74 € bez DPH

  Najnižšia cena za 30 dní pred zľavou:

  26,08 € s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovne

  Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

výška 90 mm
priemer 280 mm
objem 3 l
materiál: melamín
farba: čierna
tvar: okrúhly

Melamínová miska na podávanie občerstvenia, priemer 28 cm | APS, Padella - Popis produktu

Okrúhla miska z čierneho melamínu, priemer 28 cm, s protišmykovými nožičkami. Hodí sa na servírovanie šalátov, ovocia, príloh a mnohých ďalších pokrmov. Možno ich umývať v umývačke a stohovať.

Melamínová miska na podávanie občerstvenia, priemer 28 cm | APS, Padella - Recenzie zákazníkov

Melamínová miska na podávanie občerstvenia, priemer 28 cm | APS, Padella - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Melamínová miska na podávanie občerstvenia, priemer 28 cm | APS, Padella - product.attachment

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím