Vákuová balička, komora: 510x760x200mm | HENKELMAN, POLAR 80

POLAR-80


 • 10164,00 € s DPH 8400,00 € bez DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovne

  Zásielka do 3 dní. Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 920 mm
Šírka 790 mm
výška 1125 mm
príkon 3 kW
napätie: 400 V
dĺžka komory 760 mm
šírka komory 510 mm
výška komory 200 mm
počet líšt 2 ks
dĺžka líšt 500 mm
materiál: nerezová oceľ, polykarbonát
displej: Áno

Popis a informácie

Baličky POLAR 80 sú profesionálne zariadenia vysokej kvality na vákuované balenie od popredného svetového výrobcu firmy Henkelman. Môže byť použitá na balenie potravinových produktov aj priemyslových produktov. Séria POLAR je líniou jedno- a dvojkomorových podlahových baličiek určená predovšetkým pre veľké a stredne veľké výrobné podniky. Balička POLAR 80 s dvoma lištami s dvojitým zvarom, predným 800 mm a krajným 500 mm, je vybavená vákuovou pumpou značky Busch s výkonom 100 m³/h, ktorá umožňuje dosiahnutie 99,98 % vákua. Jednotlivý pracovný cyklus trvá 15-40 sec. Zariadenie je vyrobené z nerezovej ocele, komora baličky sa jednoducho čistí (oproti iným modelom je pracovná doska úplne plochá), komora baličky je vyrobená z hliníku, jednoducho demontovateľné lišty so systémom dvojitého zvaru 2 × 3,5 mm, hliníkový poklop s priehľadným oknom, zložiteľné vložky pre urýchlenie cyklov a reguláciu výšky komory. Elektronicky ovladána balička, 10 programov práce umožňujú vybrať optimálny spôsob balenia, kontrolka hladiny oleja, funkcia stop. Funkcia soft air – postupné naplňovanie komory vzduchom (estetické balenie produktu).

Doplnkové funkcie:

 • možnosť balenia v neutrálnom plyne – cena: 430 EUR
 • možnosť objednania baličky s rezaco-zvarovacou lištou – zadarmo
 • senzor hladiny vákua (percentuálne zobrazenie hladiny vákua) cena: 160 EUR
 • senzor H2O (detektor bodu varu) – cena: 340 EUR
 • ovladací panel LCD (obsahuje senzor hladiny vákua a 20 programov) – cena: 440 EUR
 • podnosy pre balenie tekutých a sypkých produktov – cena: 320 EUR
 • široký samostatný zvar 8 mm – zadarmo
 • Systém Bi-Active (obojstranný zvar) na balenie produktov v hrubších sáčkoch aleko pokovovaných sáčkoch, hliníkových – cena: 860 EUR
 • tri zvarovacie lišty – 580 EUR

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy
 • Brožúra pre vákuovú baličku POLAR 80 (417,48 kB)

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.