Akcia

Vákuová balička, komora: 310x280x85 mm | HENKELMAN, JUMBO PLUS

JUMBO-PLUS


 • 1681,90 € s DPH 1390,00 € bez DPH 1422,89 € s DPH 1175,94 € bez DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovne

  Zásielka do 3 dní. Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 330 mm
Šírka 450 mm
výška 295 mm
príkon 0.4 kW
napätie: 230 V
dĺžka komory 280 mm
šírka komory 310 mm
výška komory 85 mm
počet líšt 1 ks
dĺžka líšt 280 mm
materiál: nerezová oceľ, polykarbonát
displej: Áno

Popis a informácie

Balička JUMBO PLUS je profesionálne zariadenie na vákuové balenie holandskej firmy Henkelman – svetového lídra v produkci vakuových baličiek. Slúži k baleniu potravinových produktov ako: mäso, ryby, údeniny, syry, ovocie a zelenina, umožňuje značné predĺženie spotrebnej doby bez straty organoleptických vlastností (produkty nevysychajú, nestrácajú arómu). Ideálne k vareniu metódou sous-vide (varenie vo vákuovom obale). Vakuové baličky môžu byť použité k baleniu priemyslových produktov ako: liečivá, látky atď. Dokonale zabezpečujú produkty pred vlhkosťou, prachom a vzduchom. Séria JUMBO je líniou rýchlych a solídnych stolných baličiek určených malým gastronomickým podnikom, rešrauráciám, obchodom a cateringom. Elektronicky ovládána balička JUMBO PLUS so samostatnou zvarovacou lištou dĺžky 280 mm je vybavená vákuovou pumpou značky Busch s výkonom 8 m³/h, ktorá dosahuje 99,80 % vákua. Jednotlivý pracovný cyklus trvá 15-35 sek. Zariadenie vyrobené z nerezovej ocele, má hygienickú komoru so zaguľatenými rohmi. Balička je štandardne vybavená kontrolkou hladiny oleja, funkciou stop a lištou so systémom dvojitého zvaru 2 × 3,5 mm pre lepšie zabezpečenie produktu. Existuje možnosť objednania baličky s rezaco-zvarovacou lištou – táto funkcia je zdarma. Baličky zo série JUMBO nemajú možnosť dávkovania neutrálneho plynu M.A.P.

Doplnkové príslušenstvo:

 • možnosť objednania baličky s rezacou lištou – bezplatná funkcia.
 • možnosť namontovania krytu zväčšujúceho objem do 130 mm – cena: 110 EUR
 • podnos pre balenie tekutých a sypkých produktov – cena: 40 EUR
 • sada na balenie gastronádob – cena: 130 EUR
 • vozík pod baličku s poličkami – cena: 365 EUR
V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy
 • Brožúra pre vákuovú baličku JUMBO PLUS (783,61 kB)

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.