Novinka

Papierové sáčky na nanuky na drievku 9x13x3 cm, 200 ks | SILIKOMART, Accessori & take away

99.406.99.0002


  • 11,66 € s DPH 9,72 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 90 mm
Šírka 130 mm
výška 30 mm
materiál: pergamenový papier
počet v sade 200 ks
cena za: sadu
povrch: saténový
náter: žiadny

Papierové sáčky na nanuky na drievku 9x13x3 cm, 200 ks | SILIKOMART, Accessori & take away - Popis produktu

Papierové sáčky z pergamenu na nanuky a chuťovky s veľkosťou 90×130×30 mm, se perfektne hodia na nanuky a chuťovky talianskej firmy SILIKOMART typu Heart-ic, Pata a Mr Funny. Hodí se aj ku klasickým domácim nanukom. Vysoko kvalitný materiál a prevedenie zaisťujú dobrú odolnosť papierových sáčkov pri prenášaniu dezertov „so sebou“ a tiež pre skladovanie v chladničke. Ideálne pre domácnosť, jedálne, cukrárne, kaviarne, cateringové firmy, švédské stoly a tiež pre firmy vyrábajúce zmrzliny a netypické chuťovky vo veľkej miere. Balenie výrobku papierové sáčky na nanuky 99.406.99.0002 obsahuje 200 ks. Hrúbka pergamenu je 45 g.

Papierové sáčky na nanuky na drievku 9x13x3 cm, 200 ks | SILIKOMART, Accessori & take away - Recenzie zákazníkov

Papierové sáčky na nanuky na drievku 9x13x3 cm, 200 ks | SILIKOMART, Accessori & take away - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Papierové sáčky na nanuky na drievku 9x13x3 cm, 200 ks | SILIKOMART, Accessori & take away - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Papierové sáčky na nanuky na drievku 9x13x3 cm, 200 ks | SILIKOMART, Accessori & take away

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.