Novinka Akcia

Mini drievka na nanuky a chuťovky 72x8x2 mm, 500 ks | SILIKOMART, Accessori & take away

99.401.99.0001


  • 8,47 € s DPH 7,00 € bez DPH 8,13 € s DPH 6,72 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 48 hodín Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom. Množství na skladě: 20 ks nebo více

Informace

dĺžka 72 mm
Šírka 8 mm
výška 2 mm
materiál: drevo
počet v sade 500 ks
cena za: sadu
povrch: saténový
náter: žiadny

Mini drievka na nanuky a chuťovky 72x8x2 mm, 500 ks | SILIKOMART, Accessori & take away - Popis produktu

Drievka na nanuky a cukrovinky s veľkosťou 72×8×2 mm, sú vysoko kvalitné drievka hodiace sa pre výrobu netradičních chuťoviek, sorbetov alebo dezertov na drievku. Perfektne padnú k všetkým formám na nanuky, cukrovinky a chuťovky talianskej firmy SILIKOMART. Je možné ich využiť ako v domácnosti, tak aj v cukrárňach, kaviarňach, jedálňach, pro cateringové firmy, u švédských stolov, ale tiež vo veľkých manufakturách vyrábajúcich zmrzliny či netradičné chuťovky. Produkt drievka na nanuky a chuťovky 99.401.99.0001 sa skvelo hodí ku klasickým nanukom ale aj k sofistikovaným predkrmom zo zeleninového pyré, ryb či mäsa. Drievka sú v baleniu po 500 ks.

Mini drievka na nanuky a chuťovky 72x8x2 mm, 500 ks | SILIKOMART, Accessori & take away - Recenzie zákazníkov

Mini drievka na nanuky a chuťovky 72x8x2 mm, 500 ks | SILIKOMART, Accessori & take away - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Mini drievka na nanuky a chuťovky 72x8x2 mm, 500 ks | SILIKOMART, Accessori & take away - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Mini drievka na nanuky a chuťovky 72x8x2 mm, 500 ks | SILIKOMART, Accessori & take away

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.