Novinka Akcia

Nôž na pečivo 180 mm | SOLA, Durban

304594


  • 2,04 € s DPH 1,68 € bez DPH 1,84 € s DPH 1,52 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 14 dní. Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 180 mm
materiál: nerezová oceľ
cena za: kus
trieda nerezovej ocele: 18/10

Popis a informácie

Nôž na pečivo 18 cm. Sola je holandská spoločnosť s viac ako 140-ročnou tradíciou a veľmi známa medzinárodná značka, ktorá vyrába príbory. V priebehu rokov, sa špecializovala na zásobovanie nielen stravovacích zariadení, ale aj leteckých a námorných spoločností. Príbory sú vyrobené s vysoko kvalitnej 18/10 nehrdzavejúcej ocele, čo znamená, že okrem 18% zliatiny chrómu, bolo pridané 10% niklu, ktorý spevňuje príbory, zlepšuje ich odolnosť proti korózii a dodává im lesk. Hrúbka ocele: 0,5 cm.

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.