Novinka

Potravinárke farbivo práškové - zlaté, 5 gr - Foodgrade Powered Pearled | SILIKOMART, Food

73.263.99.0096


  • 6,79 € s DPH 5,66 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

Potravinárke farbivo práškové - zlaté, 5 gr - Foodgrade Powered Pearled | SILIKOMART, Food - Popis produktu

Zlaté potravinárske farbivo, práškové – CPD003, vyrába inovatívna, talianska firma Silikomart. Je vhodné pre vytvorenie neobyčajného efektu pri práci z cukrovú hmotou, mandľovou pastou, tvárnymi glazúrami, želé či marcipánom. Zlatý prach na dekoráciu 73.263.99.0096 je nevyhnutný pre vytvorenie neodolateľného lesku a honosného efektu. Balenie obsahuje 5 g farbivá, neobsahuje AZO farbivá. Je vhodné ako pre profesionálne prevádzky, tak pre domáce využitie.

Potravinárke farbivo práškové - zlaté, 5 gr - Foodgrade Powered Pearled | SILIKOMART, Food - Recenzie zákazníkov

Potravinárke farbivo práškové - zlaté, 5 gr - Foodgrade Powered Pearled | SILIKOMART, Food - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Potravinárke farbivo práškové - zlaté, 5 gr - Foodgrade Powered Pearled | SILIKOMART, Food - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Potravinárke farbivo práškové - zlaté, 5 gr - Foodgrade Powered Pearled | SILIKOMART, Food

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.