Novinka Akcia

Poháre s plastovým vrchnákom, sada 16 kusov | APS, Super Cup

10506


 • 27,36 € s DPH 22,80 € bez DPH 24,62 € s DPH 20,52 € bez DPH

  Najnižšia cena za 30 dní pred zľavou:

  24,62 € s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovne

  Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

výška 100 mm
priemer 80 mm
objem 0.25 l
materiál: plast
farba: priehľadná
tvar: okrúhly
počet v sade 16 ks
cena za: sadu

Poháre s plastovým vrchnákom, sada 16 kusov | APS, Super Cup - Popis produktu

Poháre s vekom o objeme 250 ml. Je vyrobený z priehľadného plastu podobného sklu. V sade nájdete 8 pohárov a 8 viek. Pohár je určená predovšetkým pre použitie v letných gastronomických záhradách, kúpeľoch, bazénoch, ale aj v hoteloch, reštauráciách, krčmách, kaviarňach a ďalších stravovacích zariadeniach. Ideálne na predaj so sebou. Cena uvedená na stránke je za celú sadu (8+8). Vhodné pre umývanie v umývačke a stohovanie.

Poháre s plastovým vrchnákom, sada 16 kusov | APS, Super Cup - Recenzie zákazníkov

Poháre s plastovým vrchnákom, sada 16 kusov | APS, Super Cup - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Poháre s plastovým vrchnákom, sada 16 kusov | APS, Super Cup - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím