Novinka

Plastová krabička na 36 makróniek, transparentná | ALCAS, 023/36

023001360


  • 0,65 € s DPH 0,54 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 285 mm
Šírka 205 mm
výška 25 mm
materiál: polykarbonát
farba: priehľadná
cena za: kus
trieda nerezovej ocele: 18/0
povrch: saténový
náter: žiadny

Plastová krabička na 36 makróniek, transparentná | ALCAS, 023/36 - Popis produktu

Plastová krabička na 36 makróniek, priesvitná farba – 1 ks. Krabička 023/36, od talianskej firmy Alcas, je vyrobená z polykarbonátu a bola navrhnutá na elegantné vystavenie a bezpečnú manipuláciu či prenášanie makróniek (zložením dvoch krabičiek je možné vytvoriť krabičku s vekom). Je to ideálne riešenie pre cukrárne a cateringové firmy. Uvedená cena 1 ks

Plastová krabička na 36 makróniek, transparentná | ALCAS, 023/36 - Recenzie zákazníkov

Plastová krabička na 36 makróniek, transparentná | ALCAS, 023/36 - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Plastová krabička na 36 makróniek, transparentná | ALCAS, 023/36 - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Plastová krabička na 36 makróniek, transparentná | ALCAS, 023/36

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.