Akcia

Ošatka na kysnutý chlieb, oranžový - 35x13 cm, 1000 gr - BASKET106 | MARTELLATO, Bread Basket

BASKET106


  • 19,36 € s DPH 16,00 € bez DPH 17,42 € s DPH 14,40 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 350 mm
Šírka 130 mm
materiál: polypropylén
kapacita 1 kg
farba: oranžová

Popis a informácie

Ošatka na kysnutie cesta BASKET106, ktorú vyrába talianska firma je inovatívny produkt. Zaručene si nájde svoje miesto v profesionálnych pekárňach ale i v domácnosti, pre radosť z pečenia domáceho chleba. Ošatka slúži len na kysnutie cesta, nie je vhodná na následné pečenie. Vďaka ošatke cesto krásne nakysne a po vyklopení na plech sa nebude rozlievať do strán. Chlieb je potom vyšší a má lepší tvar – má to tiež vplyv na vnútornú štruktúru a kôrku chleba. Nepraská po stranách a nedrobí sa pri krájaní. Ošatka na kysnutie cesta BASKET106 o rozmere 35×13 cm, oranžovej farby, je vhodná pre 1000 g surového cesta.

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.