Akcia

Nádoba polykarbonát 20,8 l | STALGAST, 061200

061200


  • 45,86 € s DPH 37,90 € bez DPH 43,57 € s DPH 36,01 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 48 hodín Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom. Množství na skladě: 5 ks nebo více

Informace

dĺžka 300 mm
Šírka 300 mm
výška 400 mm
objem 20.8 l
materiál: polykarbonát
farba: priehľadná
vrátane pokrievky: Nie

Popis a informácie

Plastová nádoba 20,8 l na potraviny je vyrobena z priehľadného polykarbonátu s odmerkou v litroch. Rukoväť umožňuje jednoduché prenášanie nádoby. Doporučená teplota od -40°C do +99°C. Možno umývať v umývačke riadu.

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.