Novinka Akcia

Dekoratívny obal na 12 makróniek, svetlo zelený | SILIKOMART, Macado 12

72.352.62.0000-1


 • 1,87 € s DPH 1,56 € bez DPH 1,85 € s DPH 1,54 € bez DPH

  Najnižšia cena za 30 dní pred zľavou:

  1,85 € s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovne

  Zásielka do 48 hodín Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom. Množství na skladě: 20 ks nebo více

Informace

materiál: plast
farba: akvamarínová
vrátane pokrievky: Áno

Dekoratívny obal na 12 makróniek, svetlo zelený | SILIKOMART, Macado 12 - Popis produktu

Dekoratívny obal na makrónky, zelená farba od talianskej firmy Silikomart, z kolekcie Fluo Green Macado 12. Obal je ideální pro převážení, uchovávání a prezentaci 12 ks makróniek nebo čokoládových pralinek s průměrem 5 cm. Každá makrónky je oddelená špeciálnou plastovou prepážkou. Obal je vyrobený z prvotriedneho plastu – světle zelený spodok, ktorý sa priklopí transparentným, priliehavé veko, ktoré možno ešte dodatočne pripevniť lepidlom, lepiacou páskou či iným dekoratívnym materiálom, bežne používaným v cukrárstve. Obal na makrónky 72.352.62.0000 je navrhnuté v súlade s cukrárkou normou – štandardný rozmer 60×40 cm, vojde sa 10 obalov Macado 12. Uvedená cena je za 1 ks. Dostupné také jako ekonomické množstevní balení s 48 ks.

Dekoratívny obal na 12 makróniek, svetlo zelený | SILIKOMART, Macado 12 - Recenzie zákazníkov

Dekoratívny obal na 12 makróniek, svetlo zelený | SILIKOMART, Macado 12 - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Dekoratívny obal na 12 makróniek, svetlo zelený | SILIKOMART, Macado 12 - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Dekoratívny obal na 12 makróniek, svetlo zelený | SILIKOMART, Macado 12

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím