Novinka

Šálka a Podšálka z porcelánu, 0,23 l | FINE DINE, Kolory Ziemi Opal

777770


  • 7,52 € s DPH 6,27 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 5 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

objem 0.23 l
materiál: porcelán
Časť sady: šálka
počet v sade 6 ks
cena za: kus

Šálka a Podšálka z porcelánu, 0,23 l | FINE DINE, Kolory Ziemi Opal - Popis produktu

Okrúhla šálka a podšálka Opal zo série Colors of the Earth, v bielej farbe s hnedými okrajmi, má hladký povrch. Dizajn tejto série bol inšpirovaný prírodou a jej premenami v priebehu roka. Šálka aj podšálka boli vyrobené z porcelánu typu Vitrified, ktorý je charakteristický jedinečnou odolnosťou glazúry a široká škála farieb podkresľuje unikátny vzhľad servírovaných pokrmov. Porcelánový riad zo série Colors of Earth nájde svoju uplatnením vo vsetkych a’la carte reštauráciách, cukrárňach, kaviarňach ai v bežných domácnostiach. Má 5-ročnú záruku proti poškriabaniu (rovné povrchy). Teplota vypaľovania: 1050 °C a 1400 °C. Odolnosť voči teplote: 180 °C. Predáva sa v balení po 6 kusov (6 šálok a 6 podšálok). Uvedená cena je za 1 kus šálky a 1 kus podšálky. Sú stohovateľné. Možno ich umývať v umývačke riadu a používať v mikrovlnnej rúre.

Šálka a Podšálka z porcelánu, 0,23 l | FINE DINE, Kolory Ziemi Opal - Recenzie zákazníkov

Šálka a Podšálka z porcelánu, 0,23 l | FINE DINE, Kolory Ziemi Opal - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Šálka a Podšálka z porcelánu, 0,23 l | FINE DINE, Kolory Ziemi Opal - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Šálka a Podšálka z porcelánu, 0,23 l | FINE DINE, Kolory Ziemi Opal

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.