Novinka

Šálka a Podšálka z porcelánu, 0,09 l | FINE DINE, Kolory Ziemi Turkus

775189


  • 4,93 € s DPH 4,11 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 5 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

objem 0.09 l
materiál: porcelán
Časť sady: šálka
farba: modrá
počet v sade 12 ks
cena za: kus

Šálka a Podšálka z porcelánu, 0,09 l | FINE DINE, Kolory Ziemi Turkus - Popis produktu

Okrúhla šálka a podšálka Turkus zo série Colors of the Earth, v luxusnej modrej farbe s hnedým okrajom, má hladký povrch. Dizajn tejto série bol inšpirovaný prírodou a jej premenami v priebehu roka. Šálka a podšálka bola vyrobená z porcelánu typu Vitrified, ktorý je charakteristický jedinečnou odolnosťou glazúry a široká škála farieb podkresľuje unikátny vzhľad servírovaných pokrmov. Porcelánový riad zo série Colors of Earth nájde svoje uplatnenie vo všetkých a’la carte reštauráciách, cukrárňach, kaviarňach aj v bežných domácnostiach. Má 5-ročnú záruku proti poškriabaniu (rovné povrchy). Teplota vypaľovania: 1050 °C a 1400 °C. Odolnosť voči teplote: 180 °C. Predáva sa v balení po 12 kusov – 12 ks šálok a 12 ks podšálok. Uvedená cena je za 1 kus. Sú stohovateľné. Možno ju umývať v umývačke riadu a používať v mikrovlnnej rúre.

Šálka a Podšálka z porcelánu, 0,09 l | FINE DINE, Kolory Ziemi Turkus - Recenzie zákazníkov

Šálka a Podšálka z porcelánu, 0,09 l | FINE DINE, Kolory Ziemi Turkus - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Šálka a Podšálka z porcelánu, 0,09 l | FINE DINE, Kolory Ziemi Turkus - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Šálka a Podšálka z porcelánu, 0,09 l | FINE DINE, Kolory Ziemi Turkus

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.