Novinka

Šálka a Podšálka z porcelánu, 0,09 l, červená | FINE DINE, Kolory Ziemi Rubin

775004


  • 4,93 € s DPH 4,11 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 5 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

objem 0.09 l
materiál: porcelán
Časť sady: šálka
farba: červená
počet v sade 12 ks
cena za: kus

Šálka a Podšálka z porcelánu, 0,09 l, červená | FINE DINE, Kolory Ziemi Rubin - Popis produktu

Okrúhla šálka a podšálka zo série Rubin – Colors of the Earth, v červenej farbe, o objeme 90 ml, má hladký povrch. Katalógové číslo 775004. Dizajn tejto série bol inšpirovaný prírodou a jej premenami v priebehu roka. Šálka aj podšálka bola vyrobená z porcelánu typu Vitrified, ktorý je charakteristický jedinečnou odolnosťou glazúry a široká škála farieb podkresľuje unikátny vzhľad servírovaných pokrmov. Porcelánový riad zo série Colors of Earth nájde svoje uplatnenie vo všetkých a’la carte reštauráciách, cukrárňach, kaviarňach aj v bežných domácnostiach. Vďaka svojmu zdobenie je každý tanier originálny. Má 5-ročnú záruku proti poškriabaniu (rovné povrchy). Teplota vypaľovania: 1050 °C a 1400 °C. Odolnosť voči teplote: 180 ° C. Predáva sa v balení po 12 kusov – 12 ks šálok a 12 ks podšálok. Uvedená cena je za 1 kus. Sú stohovateľné. Možno ich umývať v umývačke riadu a používať v mikrovlnnej rúre.

Šálka a Podšálka z porcelánu, 0,09 l, červená | FINE DINE, Kolory Ziemi Rubin - Recenzie zákazníkov

Šálka a Podšálka z porcelánu, 0,09 l, červená | FINE DINE, Kolory Ziemi Rubin - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Šálka a Podšálka z porcelánu, 0,09 l, červená | FINE DINE, Kolory Ziemi Rubin - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Šálka a Podšálka z porcelánu, 0,09 l, červená | FINE DINE, Kolory Ziemi Rubin

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.