Šálka a podšálka 140 mm – sada | AMBITION, Fala

61244


  • 24,51 € s DPH 20,26 € bez DPH 22,06 € s DPH 18,23 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 14 dní. Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom.

Informace

priemer 140 mm
objem 0.22 l
materiál: porcelán
farba: krémová
počet v sade 1 ks
cena za: kus

Šálka a podšálka 140 mm – sada | AMBITION, Fala - Popis produktu

Šálka a podšálka 14 cm – sada z porcelánu. Mäkké, amorfné tvary s príjemnou krémovou farbou umožňujú zaujímavé, originálne servírovanie. Tovar je predajný iba po 6 ks. Uvedená cena za sadu.

Šálka a podšálka 140 mm – sada | AMBITION, Fala - Recenzie zákazníkov

Šálka a podšálka 140 mm – sada | AMBITION, Fala - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Šálka a podšálka 140 mm – sada | AMBITION, Fala - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.