Šálka a podšálka – sada | AMBITION, Kubiko

61242


  • 25,10 € s DPH 20,75 € bez DPH 22,59 € s DPH 18,67 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 14 dní. Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom.

Informace

materiál: porcelán
farba: krémová
počet v sade 1 ks
cena za: kus

Šálka a podšálka – sada | AMBITION, Kubiko - Popis produktu

Šálka a podšálka – sada. Špeciálna rohatá sada vyrobená z porcelánu. Ideálna pre profesionálne použitie. Odolná proti poškriabaniu a otlčení. Ľahko krémovej farby ponúkajú perfektné pozadie pri prezentácii pokrmov. Tovar je predajný iba po 6 ks. Uvedená cena za sadu.

Šálka a podšálka – sada | AMBITION, Kubiko - Recenzie zákazníkov

Šálka a podšálka – sada | AMBITION, Kubiko - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Šálka a podšálka – sada | AMBITION, Kubiko - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.