Oválna šalátová misa z bieleho porcelánu 28 x 24 cm | DEGRENNE, Boreal

293655


  • 34,74 € s DPH 28,71 € bez DPH 31,27 € s DPH 25,84 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 10 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 280 mm
Šírka 240 mm
materiál: porcelán
Časť sady: šalátová misa
farba: biela
záruka na odlúpnutie: Nie
počet v sade 1 ks
cena za: kus

Oválna šalátová misa z bieleho porcelánu 28 x 24 cm | DEGRENNE, Boreal - Popis produktu

Oválna šalátová misa z bieleho porcelánu s priemerom 28 × 24 cm vyrábaná francúzskou firmou Degrenne v kolekcii Boreal. Tento riad špičkovej kvality je vyrobený z vysoko kvalitného bieleho porcelánu, ktorý patrí do radu stricte gourmet. Vďaka svojej nadčasovej elegancii bude každé jedlo obdivované ešte pred degustáciou. Porcelánová oválna šalátová misa Degrenne 293655 so širokým okrajom je určená pre tie najlepšie viac hviezdičkové reštaurácie či hotely. Honosné bankety či cateringové oslavy budú skvelou príležitosťou servírovať či prezentovať najexkluzívnejšie jedlá a chody. Oválnu šalátovú misu z bieleho porcelánu 280 × 240 mm distribuuje firma Dajar, pre ktorú sme oficiálnym partnerom a zástupcom. Výrobok sa predáva po jednotlivých kusoch.

Oválna šalátová misa z bieleho porcelánu 28 x 24 cm | DEGRENNE, Boreal - Recenzie zákazníkov

Oválna šalátová misa z bieleho porcelánu 28 x 24 cm | DEGRENNE, Boreal - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Oválna šalátová misa z bieleho porcelánu 28 x 24 cm | DEGRENNE, Boreal - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Oválna šalátová misa z bieleho porcelánu 28 x 24 cm | DEGRENNE, Boreal

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.