Novinka

Podšálka na cappuccino, Ø 16 cm | FINE DINE, Kolory Ziemi Olive

778098


  • 2,85 € s DPH 2,38 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 5 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

priemer 160 mm
materiál: porcelán
Časť sady: podšálka
farba: zelená
počet v sade 6 ks
cena za: kus

Podšálka na cappuccino, Ø 16 cm | FINE DINE, Kolory Ziemi Olive - Popis produktu

Okrúhla, ručne zdobená podšálka Olive zo série Colors of the Earth, v olivovej farbe, o priemere 16 cm, má hladký povrch. Katalógové číslo 778098. Design Okrúhla, ručne zdobená podšálktejto série bol inšpirovaný prírodou a jej premenami v priebehu roka. Podšálka bola vyrobená z porcelánu typu Vitrified, ktorý je charakteristický jedinečnou odolnosťou glazúry a široká škála farieb podkresľuje unikátny vzhľad servírovaných pokrmov. Porcelánový riad zo série Colors of Earth nájde svoje uplatnenie vo všetkých a’la carte reštauráciách, cukrárňach, kaviarňach aj v bežných domácnostiach. Vďaka špeciálnemu zdobeniu je každá šálka originálna. Má 5-ročnú záruku proti poškriabaniu (rovné povrchy). Teplota vypaľovania: 1050 °C a 1400 °C. Odolnosť voči teplote: 180 °C. Predáva sa v balení po 6 kusov. Uvedená cena je za 1 kus. kusoPodšálka je stohovateľná. Možno ju umývať v umývačke riadu a používať v mikrovlnnej rúre. Je určená k šálke s katalógovým číslem 778081.

Podšálka na cappuccino, Ø 16 cm | FINE DINE, Kolory Ziemi Olive - Recenzie zákazníkov

Podšálka na cappuccino, Ø 16 cm | FINE DINE, Kolory Ziemi Olive - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Podšálka na cappuccino, Ø 16 cm | FINE DINE, Kolory Ziemi Olive - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Podšálka na cappuccino, Ø 16 cm | FINE DINE, Kolory Ziemi Olive

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.