Novinka

Plytký tanier gourmet, Ø 17,5 cm | FINE DINE, Marine

777626


  • 29,57 € s DPH 24,64 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 5 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

priemer 250 mm
materiál: kamienina
Časť sady: miska
počet v sade 2 ks
cena za: kus

Plytký tanier gourmet, Ø 17,5 cm | FINE DINE, Marine - Popis produktu

Plytký tanier gourmet patrí do série Marine. Katalógové číslo 777626. Táto séria je zameraná na prežitok z pokrmov počas zážitkovej gastronómie a pre kreatívne kuchára bude tento riadu nevyčerpateľným zdrojom inšpirácie pri varení vyhľadávaných pokrmov. Každý tanier je originál vďaka reaktívny glazúre. Hodí sa skvele na servírovanie dezertov a hlavných jedál. Nájde svoje uplatnenie v moderných reštauráciách a’la carte, v cukrárňach a kaviarňach. Predáva sa v balení po 2 kusy. Uvedená cena je za 1 kus. Tanier je možné používať v mikrovlnnej rúre.

Plytký tanier gourmet, Ø 17,5 cm | FINE DINE, Marine - Recenzie zákazníkov

Plytký tanier gourmet, Ø 17,5 cm | FINE DINE, Marine - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Plytký tanier gourmet, Ø 17,5 cm | FINE DINE, Marine - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.