Novinka

Miska z porcelánu, Ø 16 cm, oranžová | FINE DINE, Kolory Ziemi Dahlia

778371


  • 2,59 € s DPH 2,16 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 5 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

priemer 80 mm
materiál: porcelán
Časť sady: miska
farba: oranžová
počet v sade 24 ks
cena za: kus

Miska z porcelánu, Ø 16 cm, oranžová | FINE DINE, Kolory Ziemi Dahlia - Popis produktu

Okrúhla, ručne zdobená miska Dahlia zo série Colors of the Earth, v šedej farbe, o priemere 8 cm, má hladký povrch. Katalógové číslo 778371. Design tejto série bol inšpirovaný prírodou a jej premenami v priebehu roka. Miska bola vyrobená z porcelánu typu Vitrified, ktorý je charakteristický jedinečnou odolnosťou glazúry a široká škála farieb podkresľuje unikátny vzhľad servírovaných pokrmov. Porcelánový riad zo série Colors of Earth nájde svoje uplatnenie vo všetkých a’la carte reštauráciách, cukrárňach, kaviarňach aj v bežných domácnostiach. Vďaka špeciálnemu zdobeniu je každá miska originálna. Má 5-ročnú záruku proti poškriabaniu (rovné povrchy). Teplota vypaľovania: 1050 °C a 1400 °C. Odolnosť voči teplote: 180 °C. Predáva sa v balení po 24 kusov. Uvedená cena je za 1 kus. Miska je stohovateľná. Možno ju umývať v umývačke riadu a používať v mikrovlnnej rúre.

Miska z porcelánu, Ø 16 cm, oranžová | FINE DINE, Kolory Ziemi Dahlia - Recenzie zákazníkov

Miska z porcelánu, Ø 16 cm, oranžová | FINE DINE, Kolory Ziemi Dahlia - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Miska z porcelánu, Ø 16 cm, oranžová | FINE DINE, Kolory Ziemi Dahlia - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Miska z porcelánu, Ø 16 cm, oranžová | FINE DINE, Kolory Ziemi Dahlia

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.