Miska z porcelánu, 25x16 cm, modrá | FINE DINE, Kolory Ziemi Iris

778227


  • 10,11 € s DPH 8,43 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 5 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 250 mm
Šírka 160 mm
materiál: porcelán
Časť sady: miska
farba: modrá
počet v sade 6 ks
cena za: kus

Miska z porcelánu, 25x16 cm, modrá | FINE DINE, Kolory Ziemi Iris - Popis produktu

Oválna, ručne zdobená miska Iris zo série Colors of the Earth, v modrej farbe, o rozmere 25×16 cm, má hladký povrch. Katalógové číslo 778227. Design tejto série bol inšpirovaný prírodou a jej premenami v priebehu roka. Miska bola vyrobená z porcelánu typu Vitrified, ktorý je charakteristický jedinečnou odolnosťou glazúry a široká škála farieb podkresľuje unikátny vzhľad servírovaných pokrmov. Porcelánový riad zo série Colors of Earth nájde svoje uplatnenie vo všetkých a’la carte reštauráciách, cukrárňach, kaviarňach aj v bežných domácnostiach. Vďaka špeciálnemu zdobeniu je každá miska originálna. Má 5-ročnú záruku proti poškriabaniu (rovné povrchy). Teplota vypaľovania: 1050 °C a 1400 °C. Odolnosť voči teplote: 180 °C. Predáva sa v balení po 6 kusov. Uvedená cena je za 1 kus. Miska je stohovateľná. Možno ju umývať v umývačke riadu a používať v mikrovlnnej rúre.

Miska z porcelánu, 25x16 cm, modrá | FINE DINE, Kolory Ziemi Iris - Recenzie zákazníkov

Miska z porcelánu, 25x16 cm, modrá | FINE DINE, Kolory Ziemi Iris - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Miska z porcelánu, 25x16 cm, modrá | FINE DINE, Kolory Ziemi Iris - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Miska z porcelánu, 25x16 cm, modrá | FINE DINE, Kolory Ziemi Iris

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.