Novinka

Miska z kameniny, Ø 25 cm, čierna | FINE DINE, Vulcano

776452


  • 17,90 € s DPH 14,91 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 5 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

priemer 250 mm
materiál: kamienina
Časť sady: miska
farba: čierna
počet v sade 6 ks
cena za: kus

Miska z kameniny, Ø 25 cm, čierna | FINE DINE, Vulcano - Popis produktu

Okrúhla miska v čiernej farbe, patrí do série Vulcano a má katalógové číslo 776452. Bola vyrobená z kameniny s reaktívny vrstvou glazúry, ktorá vytvára jedinečnú štruktúru. Dizajn misky je ideálny pre servírovanie dezertov, šalátov alebo príloh k hlavným jedlám. Hodí sa do moderných reštaurácií a la carte, cukrární, kaviarní i domácností. Predáva sa v balení po 6 kusov. Uvedená cena je za 1 kus. Miska je stohovateľná, možno ju umývať v umývačke riadu a používať v mikrovlnnej rúre.

Miska z kameniny, Ø 25 cm, čierna | FINE DINE, Vulcano - Recenzie zákazníkov

Miska z kameniny, Ø 25 cm, čierna | FINE DINE, Vulcano - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Miska z kameniny, Ø 25 cm, čierna | FINE DINE, Vulcano - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Miska z kameniny, Ø 25 cm, čierna | FINE DINE, Vulcano

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.