Novinka

Miska z kameniny, 19x17,5x6 cm | COSY&TRENDY, Viola

470270


  • 8,30 € s DPH 6,92 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 5 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 190 mm
Šírka 175 mm
výška 60 mm
materiál: kamienina
Časť sady: miska
farba: hnedá
počet v sade 6 ks
cena za: kus

Miska z kameniny, 19x17,5x6 cm | COSY&TRENDY, Viola - Popis produktu

Miska z kvalitného kameninového kompozitu je súčasťou série Viola, ktorá je inšpirovaná orientálnym vzhľadom. Rozmery 19×17,5×6 cm. Dizajn misky ponúka neobmedzené možnosti servírovania pokrmov. Je vhodná do moderných a’la carte reštaurácií, cukrární, kaviarní aj domácností. Je odolná voči teplotám až do 150 °C. Katalógové číslo 470270. Predáva sa v balení po 6 kusech. Uvedená cena je za 1 kus. Miska je stohovateľná, možno ju umývať v umývačke riadu a používať v mikrovlnnej rúre.

Miska z kameniny, 19x17,5x6 cm | COSY&TRENDY, Viola - Recenzie zákazníkov

Miska z kameniny, 19x17,5x6 cm | COSY&TRENDY, Viola - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Miska z kameniny, 19x17,5x6 cm | COSY&TRENDY, Viola - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Miska z kameniny, 19x17,5x6 cm | COSY&TRENDY, Viola

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.