Novinka

Miska Ramekin z kameniny, Ø 5 cm, 12 ks, modrá | FINE DINE, Lazur

774748


  • 18,67 € s DPH 15,56 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 5 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

priemer 50 mm
materiál: kamienina
farba: modrá, hnedá
počet v sade 12 ks
cena za: sadu

Miska Ramekin z kameniny, Ø 5 cm, 12 ks, modrá | FINE DINE, Lazur - Popis produktu

Okrúhla, modro-hnedá miska ramekin Beryl zo série Colors of the Earth, o priemere 5 cm, má hladký povrch. Táto séria bola inšpirovaná prírodou a jej farbami, ktoré sa v priebehu ročných období menia. Miska bola vyrobená z vybraného kameninového kompozitu. Ponúka neobmedzené možnosti servírovania pokrmov. Každá miska je vďaka svojmu zdobeniu originálny. Nájde svoje uplnatnenie v moderných reštauráciách a’la carte, v cukrárňach, kaviarňach a aj v domácnostiach. Kamenina má 5 ročnú záruku proti poškriabaniu (plytké povrchy). Teplota vypaľovania: 850°C – 1320°C. Odolnosť voči teplote: 150 °C. predáva sa v balení po 12 kusov. Uvedená cena je za 1 kus. Miska je stohovateľná. Neodporúčame umývanie v umývačke riadu a ani používať v mikrovlnnej rúre.

Miska Ramekin z kameniny, Ø 5 cm, 12 ks, modrá | FINE DINE, Lazur - Recenzie zákazníkov

Miska Ramekin z kameniny, Ø 5 cm, 12 ks, modrá | FINE DINE, Lazur - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Miska Ramekin z kameniny, Ø 5 cm, 12 ks, modrá | FINE DINE, Lazur - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.