Oválna miska z bieleho porcelánu 14 x 12 cm | DEGRENNE, Boreal

293656


  • 8,83 € s DPH 7,30 € bez DPH 7,95 € s DPH 6,57 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 10 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 140 mm
Šírka 120 mm
materiál: porcelán
Časť sady: miska
farba: biela
záruka na odlúpnutie: Nie
počet v sade 6 ks
cena za: kus

Oválna miska z bieleho porcelánu 14 x 12 cm | DEGRENNE, Boreal - Popis produktu

Oválna miska z bieleho porcelánu s priemerom 14 × 12 cm vyrábaná francúzskou firmou Degrenne v kolekcii Boreal. Tento riad špičkovej kvality je vyrobený z vysoko kvalitného bieleho porcelánu, ktorý patrí do radu stricte gourmet. Vďaka svojej nadčasovej elegancii bude každé jedlo obdivované ešte pred degustáciou. Porcelánová oválna miska Degrenne 293656 so širokým okrajom je určená pre tie najlepšie viac hviezdičkové reštaurácie či hotely. Honosné bankety či cateringové oslavy budú skvelou príležitosťou servírovať či prezentovať najexkluzívnejšie jedlá a chody. Oválnu misku z bieleho porcelánu 140 × 120 mm distribuuje firma Dajar, pre ktorú sme oficiálnym partnerom a zástupcom. Výrobok sa predáva v balení po 6 ks. Uvedená cena je za 1 kus.

Oválna miska z bieleho porcelánu 14 x 12 cm | DEGRENNE, Boreal - Recenzie zákazníkov

Oválna miska z bieleho porcelánu 14 x 12 cm | DEGRENNE, Boreal - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Oválna miska z bieleho porcelánu 14 x 12 cm | DEGRENNE, Boreal - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Oválna miska z bieleho porcelánu 14 x 12 cm | DEGRENNE, Boreal

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.