Akcia

Tanier plytký trojúholníkový 285x210x25 mm | STALGAST, Elegantia

397023


  • 5,67 € s DPH 4,69 € bez DPH 5,39 € s DPH 4,45 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 5 dní. Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 285 mm
Šírka 210 mm
výška 23 mm
objem 0.4 l
materiál: porcelán
Časť sady: tanier
farba: krémová
počet v sade 2 ks

Popis a informácie

Porcelán „Practico”– kolekcia bola vytvorená aby vyhovovala potrebám zákazníkov, kotrí hľadajú odolný riad za rozumnú cenu, ktorá se vyznačuje dobrou kvalitou. Táto rada bola navrhnutá tak, aby najlepšie vyhovovala potrebám stravovacích zariadení. Praktický, pohodlný a odolný riad, vhodný do mikrovlnej rúry, chladiacej skrine i umývačky.

  • porcelán hladký v bielej farbe
  • odolný smaltovaný náter
  • uvedené rozmery a objemy sú len orientačné
  • predávané v kartónovom balení
V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.