Oválny servírovací tanier z bieleho porcelánu 35,6 x 26,5 cm | DEGRENNE, Boreal

293654


  • 34,74 € s DPH 28,71 € bez DPH 31,27 € s DPH 25,84 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 10 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 365 mm
Šírka 265 mm
materiál: porcelán
Časť sady: misa
farba: biela
záruka na odlúpnutie: Nie
počet v sade 1 ks
cena za: kus

Oválny servírovací tanier z bieleho porcelánu 35,6 x 26,5 cm | DEGRENNE, Boreal - Popis produktu

Oválny servírovací tanier s priemerom 35,5 × 26,5 cm vyrába francúzska firma Degrenne v kolekcii Boreal. Tento riad špičkovej kvality je vyrobený z vysoko kvalitného bieleho porcelánu, ktorý patrí do radu stricte gourmet. Moderný a neštandardný tvar výrobku vám umožní pôsobivo prezentovať každé jedlo, ktoré sa na ňom podáva. Oválny porcelánový servírovací tanier Degrenne 293654 s hladkým glazovaným okrajom je určený pre tých najnáročnejších reštaurátorov, šéfkuchárov či pre špičkové hotely. Honosné bankety a cateringové oslavy budú skvelou príležitosťou servírovať či prezentovať najexkluzívnejšie jedlá a chody. Oválny servírovací tanier z bieleho porcelánu 355 × 265 mm distribuuje firma Dajar, pre ktorú sme oficiálnym partnerom a zástupcom. Výrobok sa predáva po jednotlivých kusoch.

Oválny servírovací tanier z bieleho porcelánu 35,6 x 26,5 cm | DEGRENNE, Boreal - Recenzie zákazníkov

Oválny servírovací tanier z bieleho porcelánu 35,6 x 26,5 cm | DEGRENNE, Boreal - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Oválny servírovací tanier z bieleho porcelánu 35,6 x 26,5 cm | DEGRENNE, Boreal - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Oválny servírovací tanier z bieleho porcelánu 35,6 x 26,5 cm | DEGRENNE, Boreal

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.