Podložka so štruktúrou TEX05 ARABESQUE | SILIKOMART, Tex

33.055.20.0065


  • 12,10 € s DPH 10,00 € bez DPH 11,62 € s DPH 9,60 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 250 mm
Šírka 185 mm
výška 6 mm
materiál: silikón

Popis a informácie

Silikonová podložka s ozdobnou štruktúrou na dekoráciu múčnikov, rolád a zmrzlinových kreácií TEX05 Arabesque s rozmermi 250×185×6 mm vyrábaná talianskou firmou SILIKOMART. Ideálne na vytvorenie dekoratívnej štruktúry na povrchu dezertu – v kombinácii s formou Buche 27.259.87.0060 alebo sadami Kit Buche. Forma je ideálnym pomocníkom pre domácnosť, ale tiež pre kaviarne, zmrzlinárne, cukrárne, rôzne gastronomické podniky a cateringové firmy. Vďaka podložke ide pohodlne a jednoducho vytvoriť dekoratívne vzory na dezertoch. Podložka s textúrou 33.055.20.0065 je vhodná do umývačky riadu. Je odolná voči chladu a zároveň vysokej teplote v rúre na pečenie či mikrovlnnej rúre. Forma je vyrobená zo silikónu a to zaručuje krátku dobu výroby a jednoduché riešenie pre uchovávanie. Garancia odolnosti je od -60°C do +230°C.

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.