Novinka Akcia

Silikónová podložka s vyznačenými kolieskami na makrónky 40x4,5 cm, 60x40 cm | SILIKOMART, Fiberglass

40.108.99.0000


  • 18,89 € s DPH 15,61 € bez DPH 18,14 € s DPH 14,99 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 595 mm
Šírka 395 mm
výška 1.5 mm
materiál: silikón
rozmery cukroviniek: 45 mm
náter: žiadny
povrch: saténový
cena za: sadu

Popis a informácie

Cukrárska silikónová podložka s vyznačenými kolieskami 35-45 mm *, ktorú vyrába talianska firma Silikomart je určená na pečenie makróniek, sušienok, piškótových ciest, pusiniek alebo k tvarovaniu čokolády, cukrovej hmoty a iných surovín. Podložka je dodatočne vystužená sklenenými vláknami a kolieska majú naznačené tri rôzne priemery: 35, 40 a 45 mm. Tento výrobok ocení hlavne každý tvorivý cukrár, ale bude vhod tiež v pekárni, cukrárenskej výrobni, reštaurácii, hotely, kaviarni či cateringovej firme. *Silikónová pečúca podložka 40.108.99.0000 je vyrobená z prvotriedneho materiálu, čo zaručuje tie najlepšie výsledky, rýchlu výrobu a jednoduché skladovanie. Garancia odolnosti je od -60°C do +230°C.

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.