Novinka Akcia

Sada na výrobu dekorácií Goccia | SILIKOMART, Goccia

25.101.99.0065


  • 18,00 € s DPH 15,00 € bez DPH 17,28 € s DPH 14,40 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

výška 4.5 mm
priemer 260 mm
materiál: silikón
cena za: sadu
povrch: saténový
náter: žiadny

Sada na výrobu dekorácií Goccia | SILIKOMART, Goccia - Popis produktu

Silikónová forma Goccia na vytvorenie dekorácie na okrúhle múčniky a dezerty vyrábaná talianskou firmou SILIKOMART. Forma umožňuje vytvorenie designérských ozdôb z čokolády, kterými je možno obopnúť okrúhle múčniky s priemerom od 60 do 260 mm a výškou 4,5 mm. V sade je tiež nelepiaca PVC páska s rozmermi 10m × 5cm, a stierka, s ktorou je možné jednoducho vyrovnať pásku a rovnomerne naplniť formu. Ideálne pre cukrárne, kaviarne, cateringové firmy, ale tiež pre domáce pečenie. Veľmi kvalitné prevedenie výrobku sada na vytvorenie dekorácií Goccia 25.101.99.0065 zaručuje tie nejlepšie výsledky a dlhotrvajúci efekt. Forma je vhodná do umývačky riadu. Je odolná voči chladu a zároveň vysokej teplote v rúre na pečenie či mikrovlnnej rúre. Garancia odolnosti je od -60°C do +230°C.

Sada na výrobu dekorácií Goccia | SILIKOMART, Goccia - Recenzie zákazníkov

Sada na výrobu dekorácií Goccia | SILIKOMART, Goccia - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Sada na výrobu dekorácií Goccia | SILIKOMART, Goccia - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.