Akcia

Cukrárska silikónová podložka perforovaná 30x40 cm | SILIKOMART, Air Mat

40.109.99.0000


  • 12,38 € s DPH 10,23 € bez DPH 11,88 € s DPH 9,82 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 48 hodín Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom. Množství na skladě: 20 ks nebo více

Informace

dĺžka 300 mm
Šírka 400 mm
materiál: silikón

Cukrárska silikónová podložka perforovaná 30x40 cm | SILIKOMART, Air Mat - Popis produktu

Cukrárska silikónová podložka perforovaná Air Mat 300×400 mm *, ktorú vyrába talianska firma Silikomart je určená na pečenie sušienok, muffinov a iných výrobkov, ktoré potrebujú dokonalú cirkuláciu vzduchu pri pečení. Tento výrobok ocení hlavne každý tvorivý cukrár, ale bude vhod tiež v pekárni, cukrárenskej výrobni, reštaurácii, hotely, kaviarni či cateringovej firme. *Silikónová pečúca podložka perforovaná 40.109.99.0000 je vyrobená z prvotriedneho materiálu, čo zaručuje tie najlepšie výsledky, rýchlu výrobu a jednoduché skladovanie. Garancia odolnosti je od -60°C do +230°C.

Cukrárska silikónová podložka perforovaná 30x40 cm | SILIKOMART, Air Mat - Recenzie zákazníkov

Cukrárska silikónová podložka perforovaná 30x40 cm | SILIKOMART, Air Mat - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Cukrárska silikónová podložka perforovaná 30x40 cm | SILIKOMART, Air Mat - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Cukrárska silikónová podložka perforovaná 30x40 cm | SILIKOMART, Air Mat

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.