Plytký tanier hranatý, vlnitý okraj 24 x 24 cm | VILLEROY & BOCH, New Wave

294592


  • 18,53 € s DPH 15,31 € bez DPH 16,68 € s DPH 13,78 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 10 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 240 mm
Šírka 240 mm
materiál: porcelán
Časť sady: tanier
farba: krémová
záruka na odlúpnutie: Nie
počet v sade 4 ks
cena za: kus

Plytký tanier hranatý, vlnitý okraj 24 x 24 cm | VILLEROY & BOCH, New Wave - Popis produktu

Plytký tanier hranatý s rozmermi 24 × 24 cm od nemeckej firmy Villeroy & Boch je klasickým reprezentantom série New Wave. Spojenie jednoduchých geometrických tvarov s charakteristickou krivkou vlny je jedným z najviac rozpoznateľných vzorov 21. storočia. Technologicky majstrovské dielo, ktoré sa stále zdokonaľuje. Plytký hranatý tanier z bieleho porcelánu New Wave je vytvorený pre viachviezdičkové reštaurácie či hotely a tiež pre tých, kto vedia podtrhnúť čaro svojich jedál a design stolov. Ideálne na plesy, cateringové oslavy a iné bankety, kde nezvyčajný tvar riadu korunuje vynikajúcu chuť pokrmov. Plytký hranatý tanier 240 × 240 mm 294592 distribuuje firma Dajar, pre ktorú sme oficiálnym partnerom a zástupcom. Výrobok sa predáva v balení po 4 ks. Uvedená cena je za 1 kus.

Plytký tanier hranatý, vlnitý okraj 24 x 24 cm | VILLEROY & BOCH, New Wave - Recenzie zákazníkov

Plytký tanier hranatý, vlnitý okraj 24 x 24 cm | VILLEROY & BOCH, New Wave - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Plytký tanier hranatý, vlnitý okraj 24 x 24 cm | VILLEROY & BOCH, New Wave - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Plytký tanier hranatý, vlnitý okraj 24 x 24 cm | VILLEROY & BOCH, New Wave

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.