Novinka

Plytký tanier z kameniny, Ø 31 cm | COSY&TRENDY, Viola

4291398


  • 17,90 € s DPH 14,91 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 5 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

priemer 310 mm
materiál: kamienina
Časť sady: tanier
farba: hnedá
počet v sade 4 ks
cena za: kus

Plytký tanier z kameniny, Ø 31 cm | COSY&TRENDY, Viola - Popis produktu

Okrúhly, plytký tanier z vybranej kameniny, zo série Viola, o priemere 31 cm, je inšpirovaný orientálnou kultúrou. Dizajn taniere predstavuje neobmedzené možnosti prezentovania pokrmov. Nájde svoje uplatnenie v moderných a’la carte reštauráciách, cukrárňach, kaviarňach a aj v domácnostiach. Je odolný voči teplote až 150 °C. Katalógové číslo 4291398. Predáva sa v balení po 4 kusy. Uvedená cena je za 1 kus. Tanier je stohovateľný, možno ho umývať v umývačke riadu a používať v mikrovlnnej rúre.

Plytký tanier z kameniny, Ø 31 cm | COSY&TRENDY, Viola - Recenzie zákazníkov

Plytký tanier z kameniny, Ø 31 cm | COSY&TRENDY, Viola - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Plytký tanier z kameniny, Ø 31 cm | COSY&TRENDY, Viola - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Plytký tanier z kameniny, Ø 31 cm | COSY&TRENDY, Viola

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.